Kegiom Lifting Srl

Jednička na trhu ve výrobě pásových minijeřábů s teleskopickým ramenem.

Společnost Kegiom Srl byla založena v roce 2002. Nachází se v takzvaném industriálním trojúhelníku mezi Milánem, Turínem a Ženevou. Všechny komponenty použité na výrobu našich jeřábů pocházejí přímo z Itálie nebo EU. Naše stroje mají CE 2006/42 certifikaci a splňují směrnice. Naše kompaktní, jednoduché, ale přesto velmi technicky vyspělé minijeřáby spolu s nespočtem volitelné výbavy jsou ideálním pracovním nástrojem pro zvedání a instalaci skla, při tesařských pracích, ve stavebnictví, v námořním průmyslu, při různých opravách, i ve Vašem odvětví.

Na základě promyšlené konstrukce mini jeřábů Kegiom je i servis těchto strojů jednoduchý, velmi ekonomický a v neposlední řadě i rychlý. Z těchto důvodů se často využívají v armádě a u záchranných složek, kde obstojí i v těch nejtvrdších podmínkách. V případě zájmu o další podrobnosti ohledně servisu našich strojů, neváhejte kontaktovat přímo naší pobočku. Rádi Vám veškeré dotazy zodpovíme.

Naše kompaktní, jednoduché, ale přesto velmi technicky vyspělé mini jeřáby spolu s nespočtem volitelné výbavy jsou ideálním pracovním nástrojem pro zvedání a instalaci skla, při tesařských pracích, ve stavebnictví, v námořním průmyslu, při různých opravách, i ve Vašem odvětví.

Kompaktní rozměry našich minijeřábů umožnují
jejich práci v jinak nepřístupných místech, šířka karoserie základního modelu je pouze 75 cm, takže se vejde do
běžných dveří. Všechny modely jsou vybaveny pásy,
které usnadňují pohyb ve 
stísněných nebo těžko přístupných prostorech nebo dokonce po schodech.

Minijeřáby Kegiom jsou lehké a kompaktní, nejmenší model Spider 200-E3 váží pouhých 1000 kg. Jejich velikost umožňuje jejich přemisťování pomocí jiných jeřábů nebo jednoduše výtahem, kterým můžete jeřáb umístit i do nejvyšších pater budov.
Některé modely lze snadno přepravit na základním transportéru. Jeřáby typu Spider se mohou dokonce pomocí svých stabilizátorů naložit na podval.

Modely 380-E4 Spider, 510-E4 Spider a 5000 Cobra představují ve své oblasti mini jeřábů jedinečnou vlastnost, protože se svými stabilizátory mohou sami naložit a vyložit z podvalu. Můžete je snadno přepravovat pomocí 3,5 t nákladního automobilu
bez nutnosti dalšího vybavení pro nakládání nebo vykládání jeřábu.

I přesto, že některé modely jsou menší a lehké, model 200-E3 Spider váží pouhých
1000 kg, naše minijeřáby jsou schopny zvládnout značné hmotnosti, model Cobra
5000 zvládne zatížení až do 5000 kg.

Volitelný elektromotor zajišťuje bezpečnou práci v uzavřených prostorech bez rizika intoxikace kouřem a bez problému s hlukem.

Dálkové ovládání dostupné u všech modelů mini jeřábů Kegiom usnadňuje práci ve stísněných prostorech a zajišťuje možnost ovládání jeřábu z pracovního koše.

Kde nás najdete

Kaprova 42/14
110 00 Praha 1

Prodejní pobočka:
areál bývalého letiště v Havl. Brodě
Humpolecká 3896
Havlíčkův Brod 580 01

Kontaktujte nás

Tel. +420 777 293 609
e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.